espresso Displays Monitor espresso Pro 17
Picture 1 of 9 

Picture 2 of 9 

Picture 3 of 9 

Picture 4 of 9 

Picture 5 of 9 

Picture 6 of 9 

Picture 7 of 9 

Picture 8 of 9 

Picture 9 of 9 

Energy efficiency class B with 18 W power consumption; Aluminum housing for high stability; 17.3" portable 4K touchscreen; Ultra-light, only 9 mm design; USB-C with power passthrough; Integrated speakers for multimedia
Basic specifications
| Article number | 888482 |
|---|---|
| EAN | 9356717010469 |
| Alternative item number | 2084475 |
| Brand | espresso Displays |
Dimensions
| Height | 24.6cm |
|---|---|
| Width | 39.8cm |
| Weight | 1100g |
Additional specifications
| Breite | 1.25cm |
|---|---|
| Lichtfarbe | Mehrfarbig |
| Energieeffizienzklasse | Keine |
| Folien Effekt | Magnetisch, Touchscreen Funktion, Blickschutz von 2 Seiten, Blaulichtfilter |
| Lebensdauer | 20000h |
| Dimmbar | dimmbar |
| Lampensockel | LED fest verbaut |
| Material | Kunststoff |
| Farbwiedergabeindex CRI | 80 |
| Länge | 5m |