Dell Monitor UltraSharp 52 U5226KW
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Integrated Thunderbolt 4 hub and Ethernet; 6K Ultra HD resolution (6144 x 2560); IPS Black technology with 2000:1 contrast; Curved 21:9 display for ergonomic work; Integrated 18 W speakers; 120 Hz refresh rate
Basic specifications
| Article number | 878383 |
|---|---|
| EAN | 5397321025139 |
| Alternative item number | 2037597 |
| Brand | Dell |
Dimensions
| Height | 52.905cm |
|---|---|
| Width | 122.33cm |
Additional specifications
| PCI-Express Steckplätze | 1x PCI-Express 5.0 x16 |
|---|---|
| Netzteil Nennleistung | 650W |
| Anzahl PoE Ports | 1 |
| Erforderliche Mindestladeleistung (min) | 0 |
| Eingebautes Mikrofon | Ja |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Genre | Sport |