DYMO Label Printer Rhino 5200 Kit
Picture 1 of 1 

Direct access keys for size alignment, spacing; Large display for multiple labels; Prints barcodes Code 39 and Code 128 on 19 mm labels; Uses easily removable Rhino labels; Pre-programmed symbol library with industry symbols
Basic specifications
| Article number | 845490 |
|---|---|
| EAN | 3501170841402 |
| Alternative item number | 140552 |
| Brand | DYMO |
Dimensions
| Height | 33cm |
|---|---|
| Width | 37.5cm |
| Weight | 500g |
Additional specifications
| Detailfarbe | Schwarz, Gelb |
|---|---|
| Breite | 375mm |
| Tiefe | 120mm |
| Gewicht | 0.5kg |
| Höhe | 330mm |
| Schnittstellen | Keine |
| Stromversorgung | Netzbetrieb |
| Weitere Informationen | Inkl. Buzzer |
| Display vorhanden | Ja |
| Drucktechnik | Thermotransferdruck |
| Kapazität Wattstunden | 0Wh |
| Druckmedien | Band |
| Gehäuse Bauart | Handgerät |
| Medien Abschneidevorrichtung | Ja |
| Maximale Druckgrösse | 19mm |