DYMO Label Maker Rhino 4200 Set
Picture 1 of 1 

Pre-programmed library; Shrink tubes directly printable; QWERTZ keyboard; 6,9,12,19 mm labels; Large display with backlight
Basic specifications
| Article number | 846135 |
|---|---|
| EAN | 3501178529982 |
| Alternative item number | 222559 |
| Brand | DYMO |
Dimensions
| Height | 2.75cm |
|---|---|
| Width | 26.5cm |
| Weight | 1060g |
Additional specifications
| Schnittstellen | WLAN, CI+ Steckplatz, HDMI, USB, Toslink, Bluetooth |
|---|---|
| Netzteiltyp | komplettes Netzteil |
| Höhe | 203mm |