DYMO Label Maker Omega
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Easy-to-load tape cassette; Integrated cutting function; No battery required; Ergonomic design for more operating comfort; Integrated cutting device: Yes
Basic specifications
| Article number | 845762 |
|---|---|
| EAN | 3026981746017 |
| Alternative item number | 1277675 |
| Brand | DYMO |
Dimensions
| Height | 27.11cm |
|---|---|
| Width | 17.02cm |
| Weight | 155g |
Additional specifications
| Breite | 170.2mm |
|---|---|
| Tiefe | 144.7mm |
| Gewicht | 0.155kg |
| Höhe | 271.1mm |
| Schnittstellen | Keine |
| Stromversorgung | Keine |
| Drucktechnik | Prägung |
| Kapazität Wattstunden | 0Wh |
| Druckmedien | Etiketten |
| Gehäuse Bauart | Handgerät |
| Medien Abschneidevorrichtung | Ja |