Canon Photo Printer Zoemini 2 Marine Blue
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

Pocket-sized photo printer: only 12 x 8.4 x 2.1 cm; Prints tear-resistant, moisture-resistant stickers in 5 x 7.5 cm format; Wireless: Bluetooth connection and battery operation; Works with iOS and Android devices; "Mini Print" app: prints images from device and social media (Facebook, Instagram, Dropbox, iCloud); Tiling function, filters, AR effects, frames, and doodles
Basic specifications
| Article number | 845910 |
|---|---|
| EAN | 4549292194166 |
| Alternative item number | 1489237 |
| Brand | Canon |
Dimensions
| Height | 2.15cm |
|---|---|
| Width | 12cm |
| Weight | 0.177g |
Additional specifications
| Detailfarbe | Marineblau |
|---|---|
| Farbe | Blau |
| Breite | 120mm |
| Tiefe | 84mm |
| Bluetooth | Ja |
| Gewicht | 0.177g |
| Höhe | 21.5mm |
| Druckauflösung | 313 x 500 dpi |
| Druck erste Seite | 0s |
| Druckertyp | Farbig |
| Duplexdruck | Nein |
| Medienformat | 5 x 7,5 cm |
| Funktionen | |
| Drucktechnik | ZINK-Drucktechnik (Zero Ink) |