Brother Labeling Device PT-N25BT
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Graphic display for editing labels; Integrated LCD display for easy label editing; Integrated QWERTZ keyboard; Supports up to 80 characters per label; 3 fonts, 15 frames, and 250 symbols to choose from
Basic specifications
| Article number | 845842 |
|---|---|
| EAN | 4977766836395 |
| Alternative item number | 1824254 |
| Brand | Brother |
Dimensions
| Height | 15cm |
|---|---|
| Width | 15.2cm |
| Weight | 470000g |
Additional specifications
| Oberfläche | MDF |
|---|---|
| Tuchbreite | 180cm |
| Maximale Taktfrequenz | 5.6GHz |
| Videoauflösung | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Typ | Portabler Radio |
| Strahlungsreduktion | Eco Mode Plus |
| Höhe | 558mm |
| Farbe | Schwarz |
| Eingebautes Mikrofon | Ja |
| LAN | Ja |
| Lens Shift | Horizontal, Vertikal |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Verbindungsart Headset | Keine |
| Herstellertechnologien TV | Dolby Atmos, HDR, DTS Virtual:X, Dolby Vision |
| Schwarzer Vorlauf | 66cm |
| Tiefe | 4.5cm |