Trust Mouse Sura Wireless Mouse Black
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

10-meter wireless range offers additional freedom of movement; Designed for comfort, enabling longer and more comfortable work sessions; Precise optical sensor for smooth movements with any task; Rubber-coated sides for a firm grip for right-handers; Metal scroll wheel for precise and fast navigation; 6 buttons, including a dedicated DPI button (800-1600 dpi), provide a perfect solution for all types of work.
Basic specifications
| Article number | 889381 |
|---|---|
| EAN | 8713439254792 |
| Alternative item number | 2100208 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 4.3cm |
|---|---|
| Width | 7.4cm |
| Weight | 87g |
Additional specifications
| Combo-Port Mic/Headphone | 1 |
|---|---|
| Grafikspeicher-Typ | GDDR7 |
| Auflösung | 2560 x 1664 |
| Lecteur de carte de mémoire | microSD |
| Portée | 10m |
| USB-Anschlüsse | 1 x USB 3.0 (3.1 Gen. 1) Typ A, 1 x USB 3.1 (Gen. 2) Typ C, 2 x Thunderbolt 4 (USB Typ C) |
| Ziffernblock | Nein |
| Netzteil vorhanden | Ja |
| Résolution Webcam | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Höhe | 20.85, 22mm |
| Famille de processeurs | Intel Core Ultra 5 (Series 2) |
| Type de mémoire graphique | Intégré dans le processeur principal |
| Nombre de cellules | 4 |
| Eingebautes Mikrofon | Ja |
| Durabilité | Non spécifié |
| Puissance de charge minimale requise (min) | 65W |
| Arbeitsspeicher-Typ | LPDDR5X |
| Verbauter Arbeitsspeicher | 12GB |
| Puissance en watts heure | 99.98Wh |
| Puissance de charge maximale requise (max) | 100W |
| Tiefe | 229.2, 231.1mm |