Trust Mouse Seron Slim Multi
Picture 1 of 11 

Picture 2 of 11 

Picture 3 of 11 

Picture 4 of 11 

Picture 5 of 11 

Picture 6 of 11 

Picture 7 of 11 

Picture 8 of 11 

Picture 9 of 11 

Picture 10 of 11 

Picture 11 of 11 

Rechargeable battery with up to 3 months runtime; Multi-wireless connection via Bluetooth and RF receiver; Hyperscroll metal wheel for vertical and horizontal navigation; Adjustable resolution from 1000 to 3200 dpi; Quiet buttons for a calm working environment; Ambidextrous, slim design for optimal portability
Basic specifications
| Article number | 887199 |
|---|---|
| EAN | 8713439260205 |
| Alternative item number | 2054804 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 36cm |
|---|---|
| Width | 62cm |
| Weight | 85g |
| Cable length | 0.9cm |
Additional specifications
| HDMI Anschlüsse | 3 |
|---|---|
| Breite | 55mm |
| Speichertyp | SSD |
| Schnittstellen | Type-C USB 3.2 Gen 2x2 |
| Dateisystem | exFAT (Windows & Mac OS) |
| Lesegeschwindigkeit max. | 1050MB/s |
| Altersempfehlung ab | 9 Jahren |
| Höhe | 13.5mm |
| Tiefe | 88mm |