Trust Mouse Seron Slim Multi
Picture 1 of 10 

Picture 2 of 10 

Picture 3 of 10 

Picture 4 of 10 

Picture 5 of 10 

Picture 6 of 10 

Picture 7 of 10 

Picture 8 of 10 

Picture 9 of 10 

Picture 10 of 10 

Adjustable sensitivity from 1000 to 3200 dpi; Wireless connection via Bluetooth or 2.4 GHz USB receiver; Precise scrolling thanks to hyperscroll metal wheel with tilt function; Rechargeable battery with up to 3 months of runtime; Quiet buttons for a calm working environment; Ambidextrous, slim design ideal for on the go
Basic specifications
| Article number | 887190 |
|---|---|
| EAN | 8713439262063 |
| Alternative item number | 2054805 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 3.6cm |
|---|---|
| Width | 6.2cm |
| Weight | 85g |
| Cable length | 90cm |
Additional specifications
| Lautsprecher vorhanden | Ja |
|---|---|
| Grafikspeicher-Typ | In Hauptprozessor integriert |
| Kompatible Hersteller | HP |
| Erforderliche Mindestladeleistung (min) | 2W |
| DisplayPort Anschlüsse | 1 |
| Nachhaltigkeit | Nicht angegeben |
| USB-Anschlüsse | 2 x USB 3.1 (Gen. 2) Typ C, 2 x USB 2.0 Typ A, 3 x USB 3.1 (Gen. 2) Typ A |
| Spannung | 11.55V |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |
| Kapazität Wattstunden | 64Wh |
| Länge | 1445mm |
| Breite | 670mm |
| Prozessortyp | AMD Ryzen 3 30 |
| Speicherverschlüsselung | Keine |
| Grösse | S |
| Akkukapazität | 5833mAh |
| Grafikkarte Modell | AMD Radeon 610M |
| Verbauter Arbeitsspeicher | 8GB |
| Speicherkapazität | 1TB |
| Lesegeschwindigkeit max. | 130MB/s |
| 3.5 mm Kopfhöreranschlüsse | 1 |
| Tiefe | 1.5mm |