Trust Mouse Seron Slim Multi
Picture 1 of 13 

Picture 2 of 13 

Picture 3 of 13 

Picture 4 of 13 

Picture 5 of 13 

Picture 6 of 13 

Picture 7 of 13 

Picture 8 of 13 

Picture 9 of 13 

Picture 10 of 13 

Picture 11 of 13 

Picture 12 of 13 

Picture 13 of 13 

Up to 3 months of battery life with convenient USB-C charging function during operation; Hyperscroll metal wheel with tilt function for effortless vertical and horizontal navigation; Multi-wireless connection for up to three devices via Bluetooth and 2.4 GHz radio; Ultra-slim design for easy storage in bags and ideal transport; Quiet keys for a calm working environment without disturbing clicking noises; Adjustable resolution from 1000 to 3200 dpi for precise control in all tasks
Basic specifications
| Article number | 887180 |
|---|---|
| EAN | 8713439260199 |
| Alternative item number | 2054803 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 3.6cm |
|---|---|
| Width | 6.2cm |
| Weight | 85g |
| Cable length | 90cm |
Additional specifications
| Kompatible Hersteller | Apple |
|---|---|
| DisplayPort Anschlüsse | 1 |
| Gehäuse Bauart | USFF (Ultra Small Form Factor) |
| Verbindungsmöglichkeiten | USB Typ-C |
| Netzteil vorhanden | Nein |
| Curved | Nein |
| Höhe | 16mm |
| Breite | 609.3mm |
| Schalter | Ja |
| Tastaturlayout | QWERTZ (CH) |
| EPREL-Nummer | 2328698 |
| Ausstattung | Steckdose T13, 1x USB-A, 3x USB-C |
| Schnittstelle | Bluetooth, USB-A, USB-C |
| Ergonomie | Neigbar, Schwenkbar, Höhenverstellbar, Pivot-Funktion |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Detailfarbe | Grau |
| Akkukapazität | 61mAh |
| Webcam | Nein |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |
| Material | Mikrofaser |
| WLAN | Ja |
| Betriebssystem | Kein Betriebssystem |
| Sensortyp | Optisch |
| Anwendungsbereich | Consumer |
| Maus-Typ | Business |
| Maus Features | Silent-Tasten, Scrollrad, Umschaltbare DPI-Auflösung, Hyperschnelles Scrollen |
| Grafikkarte Modell | AMD Radeon 610M |
| Steckdosenanzahl | 2 |
| PC Typ | Personal |
| Tiefe | 40.5mm |