Trust Ergonomic Mouse Voxx Rechargeable
Picture 1 of 14 

Picture 2 of 14 

Picture 3 of 14 

Picture 4 of 14 

Picture 5 of 14 

Picture 6 of 14 

Picture 7 of 14 

Picture 8 of 14 

Picture 9 of 14 

Picture 10 of 14 

Picture 11 of 14 

Picture 12 of 14 

Picture 13 of 14 

Picture 14 of 14 

Adjustable pointer speed (1200, 1600, 2000, and 2400), programmable buttons; Environmentally friendly (no batteries) due to the built-in rechargeable battery; Vertical design positions the wrist naturally; Can be connected via Bluetooth or 2.4 GHz wireless connection to USB receiver (storable in mouse); LED display menu shows charging and connection status, wireless mode, and DPI setting; Energy-saving function with on/off switch
Basic specifications
| Article number | 875711 |
|---|---|
| EAN | 8713439237313 |
| Alternative item number | 1207691 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 7.4cm |
|---|---|
| Width | 7.2cm |
| Weight | 149g |
Additional specifications
| Detailfarbe | Schwarz |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Breite | 72mm |
| Material | Kunststoff |
| Tiefe | 111mm |
| Gewicht | 149g |
| Höhe | 74mm |
| Bedienungsseite | Rechtshänder |
| Frequenzband | 2.4GHz |
| Maus Features | Daumentaste, Scrollrad, Umschaltbare DPI-Auflösung |
| Maus-Typ | Ergonomisch |
| Schnittstelle | Bluetooth, USB-A |
| Sensortyp | Optisch |
| Verbindungsart | Kabellos |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nein |
| Netzteil vorhanden | Nein |
| Erforderliche Maximalladeleistung (max) | 5W |
| Erforderliche Mindestladeleistung (min) | 2W |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |