Trust Ergonomic Mouse Pad BigFoot Blue/Steel Blue
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Ergonomic design; Anti-slip base for additional stability and smooth mouse control; Microfiber surface that enhances your mouse's performance
Basic specifications
| Article number | 887195 |
|---|---|
| EAN | 8713439260113 |
| Alternative item number | 2054651 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 1.6cm |
|---|---|
| Width | 20.5cm |
Additional specifications
| Breite | 1.1cm |
|---|---|
| Akkutyp | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapazität SSD | 128GB |
| Farbe | Schwarz |
| Kompatible Hersteller | Apple |
| USB-Hub | Ja |
| Blickwinkel horizontal max. | 178° |
| Spannung | 15.2V |
| Länge | 1546mm |
| Verbauter Arbeitsspeicher | 8GB |
| PC Typ | Personal |
| Höhe | 50mm |