Trust Ergonomic Mouse Pad BigFoot Beige
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Microfiber surface improves mouse performance; Smooth mouse control on high-quality material; Ergonomic design; Non-slip base for additional stability and smooth mouse control; Microfiber surface that enhances your mouse's performance
Basic specifications
| Article number | 887202 |
|---|---|
| EAN | 8713439260120 |
| Alternative item number | 2054652 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 1.6cm |
|---|---|
| Width | 20.5cm |
Additional specifications
| Breite | 205mm |
|---|---|
| Farbe | Beige |
| Handgelenkauflage | Ja |
| Form | Oval |
| Material | Mikrofaser |
| Grösse | S |
| Detailfarbe | Beige |
| Tiefe | 236mm |
| Höhe | 16mm |