Razer Gaming Mouse Mat HyperFlux V2 Black
Picture 1 of 16 

Picture 2 of 16 

Picture 3 of 16 

Picture 4 of 16 

Picture 5 of 16 

Picture 6 of 16 

Picture 7 of 16 

Picture 8 of 16 

Picture 9 of 16 

Picture 10 of 16 

Picture 11 of 16 

Picture 12 of 16 

Picture 13 of 16 

Picture 14 of 16 

Picture 15 of 16 

Picture 16 of 16 

Continuous wireless charging while playing; Puck-and-Play connection without additional dongle; Integrated HyperSpeed receiver for multiple devices; Choice between hard surface or fabric surface; LED charging indicator to monitor battery status; Non-slip rubberized base for a firm grip
Basic specifications
| Article number | 888469 |
|---|---|
| EAN | 8887910063538 |
| Alternative item number | 2083069 |
| Brand | Razer |
Dimensions
| Height | 0.5cm |
|---|---|
| Width | 31.1cm |
Additional specifications
| Breite | 311mm |
|---|---|
| Motive | Logo |
| Farbe | Schwarz |
| Handgelenkauflage | Nein |
| Form | Eckig |
| Nachhaltigkeit | Nicht angegeben |
| Material | Gummi, Stoff |
| Grösse | One Size |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Tiefe | 360mm |
| Höhe | 5mm |