Logitech Mobile Mouse MX Anywhere 3s for Business Graphite
Picture 1 of 21 

Picture 2 of 21 

Picture 3 of 21 

Picture 4 of 21 

Picture 5 of 21 

Picture 6 of 21 

Picture 7 of 21 

Picture 8 of 21 

Picture 9 of 21 

Picture 10 of 21 

Picture 11 of 21 

Picture 12 of 21 

Picture 13 of 21 

Picture 14 of 21 

Picture 15 of 21 

Picture 16 of 21 

Picture 17 of 21 

Picture 18 of 21 

Picture 19 of 21 

Picture 20 of 21 

Picture 21 of 21 

Wireless connection with up to 3 devices via Bluetooth – Compatible with «Logi Bolt» receiver (included); Works on any surface, even glass, thanks to 8K DPI sensor; Comfortable, right-handed optimized shape and compact dimensions; Scroll wheel with fast, precise, and MagSpeed scrolling (up to 1000 lines per second); Adjustment of tracking speed and buttons via Logi Options+ software; Up to 70 days battery life, fast charging via USB-C cable
Basic specifications
| Article number | 874016 |
|---|---|
| EAN | 5099206112490 |
| Alternative item number | 1580690 |
| Brand | Logitech |
Dimensions
| Height | 3.44cm |
|---|---|
| Width | 6.5cm |
| Weight | 99g |
Additional specifications
| Detailfarbe | Graphit |
|---|---|
| Farbe | Grau |
| Breite | 65mm |
| Material | Recycling-Kunststoff |
| Tiefe | 100.5mm |
| Anzahl Batterien | 1 |
| Batterietyp | Lithium-Polymer (LiPo) |
| Gewicht | 99g |
| Höhe | 34.4mm |
| Bewusst Einkaufen | Ja |
| Bedienungsseite | Rechtshänder |
| Maus Features | Daumentaste, Scrollrad, Logi Bolt-Empfänger |
| Maus-Typ | Standard |
| Reichweite | 10m |
| Schnittstelle | Bluetooth |
| Sensortyp | Optisch |
| Verbindungsart | Kabellos |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nein |
| Netzteil vorhanden | Nein |
| Erforderliche Maximalladeleistung (max) | 2.5W |
| Erforderliche Mindestladeleistung (min) | 2.5W |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |