Logitech Keyboard-Mouse Set POP Icon Combo Lilac
Picture 1 of 21 

Picture 2 of 21 

Picture 3 of 21 

Picture 4 of 21 

Picture 5 of 21 

Picture 6 of 21 

Picture 7 of 21 

Picture 8 of 21 

Picture 9 of 21 

Picture 10 of 21 

Picture 11 of 21 

Picture 12 of 21 

Picture 13 of 21 

Picture 14 of 21 

Picture 15 of 21 

Picture 16 of 21 

Picture 17 of 21 

Picture 18 of 21 

Picture 19 of 21 

Picture 20 of 21 

Picture 21 of 21 

Wireless connection via Bluetooth with up to 3 devices and easy device switching with Easy-Switch buttons; Compact keyboard design with contoured, flat keys for comfortable typing; Slim mouse with Silent Touch technology for particularly quiet typing; Quick access to important functions with programmable action buttons and the Logi Options+ app; High-precision scrolling with the Smartwheel of the POP Mouse; Long battery life of up to 2 years for the mouse and up to 3 years for the keyboard
Basic specifications
| Article number | 873437 |
|---|---|
| EAN | 5099206128293 |
| Alternative item number | 1767808 |
| Brand | Logitech |
Dimensions
| Weight | 0g |
|---|
Additional specifications
| Detailfarbe | Violett, Weiss |
|---|---|
| Farbe | Weiss, Violett |
| Breite | 59.4, 324.51mm |
| Material | Kunststoff, Recycling-Kunststoff |
| Tiefe | 104.8, 136.96mm |
| Tastaturlayout | QWERTZ (CH) |
| Gewicht | 58.2, 530g |
| Höhe | 22, 34.7mm |
| Maus Features | Programmierbare Tasten, Silent-Tasten, Scrollrad, Easy Switch |
| Reichweite | 10m |
| Schnittstelle | Bluetooth |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Keyboard Tasten | Chiclet (Notebook) |
| Tastatur Features | Programmierbare Tasten, Silent-Tasten, Medientasten, Hotkeys |
| Tastatur Typ | Mobile |
| Ziffernblock | Nein |
| Anzahl Batterien Maus | 1, 2 |
| Batterietyp Maus | LR6 / AA / Mignon |
| Batterietyp Tastatur | LR03 / AAA / Micro |