LMP Master Mouse Bluetooth
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Aluminum housing with silicone glide rails; Includes USB-C charging cable (1 m); Integrated battery (350 mAh) for several weeks of operation; High-precision 1600 dpi IR sensor; Wireless connection via Bluetooth LE 4.2; Charging via USB-C port on the front – simultaneous charging and working
Basic specifications
| Article number | 873590 |
|---|---|
| EAN | 7640113435981 |
| Alternative item number | 1211971 |
| Brand | LMP |
Dimensions
| Height | 2cm |
|---|---|
| Weight | 104g |
Additional specifications
| Bedienungsseite | Universal |
|---|---|
| Erforderliche Maximalladeleistung (max) | 1W |
| Erforderliche Mindestladeleistung (min) | 1W |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |
| Material | Aluminium, Kunststoff |
| Netzteil vorhanden | Nein |
| Gewicht | 104g |
| Höhe | 20mm |
| Breite | 60, 110mm |
| Farbe | Weiss |
| Sensortyp | Optisch |
| Schnittstelle | Bluetooth |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nein |
| Maus-Typ | Business |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Maus Features | Scrollrad |
| Detailfarbe | Weiss |
| Tiefe | 60, 110mm |