HP Wireless Keyboard 450
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

CH keyboard layout (QWERTZ); Wireless connection via USB receiver (up to 10 m range); Up to 20 programmable keys; Slim, robust housing made from sustainable materials; Powered by 2x AAA batteries (included)
Basic specifications
| Article number | 886841 |
|---|---|
| EAN | 196188162651 |
| Alternative item number | 1455469 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Weight | 430g |
|---|
Additional specifications
| Breite | 37, 510mm |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Folien Effekt | Abwaschbar, Blickschutzfilter, Kratzfest, Entspiegelt, Blaulichtfilter |
| CPU Lüfter Stecker | 2× |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 27" |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:10 |
| Material | Glas, Aluminium |
| Plattform | Nintendo Switch 2 |
| Detailfarbe | Weiss, Hellblau |
| Höhenverstellbar | Ja |
| Länge | 9.8cm |
| Zubehörtyp | Tasche |