HP Mouse 430 Multidevice
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Standard mouse buttons (left/right), two thumb buttons, scroll wheel; Battery operated: up to 24 months runtime; Supports up to two devices simultaneously; Flat, symmetrical design: suitable for left and right-handed users; Precise laser sensor with up to 4000 DPI; Wireless connection via Bluetooth or USB receiver
Basic specifications
| Article number | 874160 |
|---|---|
| EAN | 5715063125328 |
| Alternative item number | 1323706 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Weight | 0g |
|---|
Additional specifications
| Anzahl Batterien | 1 |
|---|---|
| Bedienungsseite | Universal |
| Batterietyp | LR6 / AA / Mignon |
| Gewicht | 78, 78.5g |
| Höhe | 40, 43mm |
| Reichweite | 10m |
| Breite | 116, 198mm |
| Farbe | Schwarz |
| Schnittstelle | Bluetooth, USB-A |
| Maus-Typ | Standard |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Maus Features | Scrollrad |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Frequenzband | 2.4GHz |
| Tiefe | 74, 139mm |