HP Keyboard Slim Business Smart Card Z9H48AA
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

Keyboard layout: QWERTZ (CH) Wired connection via USB (1.8 m cable); Low-profile keys, 60 g actuation force with tactile feedback, tested for 10 million actuations; Features an integrated smart card reader; Dirt-resistant switch membrane; Special features: Smart card, numeric keypad; Noise level: Max. sound pressure level of 43 dBA
Basic specifications
| Article number | 873614 |
|---|---|
| EAN | 190780958902 |
| Alternative item number | 1799757 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 1.89cm |
|---|---|
| Weight | 0g |
Additional specifications
| Detailfarbe | Schwarz |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Breite | 14.45, 144.5mm |
| Tiefe | 44.06, 440.6mm |
| Tastaturlayout | QWERTZ (CH) |
| Gewicht | 0.6, 600g |
| Höhe | 18.9mm |
| Schnittstelle | USB-A |
| Verbindungsart | Verkabelt |
| Keyboard Tasten | Klassisch (Knöpfe) |
| Tastatur Features | Smartcard, Ziffernblock |
| Tastatur Typ | Business, Standard |
| Ziffernblock | Ja |