HP Keyboard-Mouse Set 655MK
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Wireless keyboard and mouse set for high productivity, comfort, and reliability; Equipped with over 20 customizable keys for efficient work; Precise mouse with 4000 dpi for smooth tracking on various surfaces; Made from recycled materials, supports sustainable product use; Splash-proof design, easy to clean and disinfect for improved hygiene; Swiss QWERTZ keyboard layout and integrated numeric keypad for comprehensive functionality
Basic specifications
| Article number | 876443 |
|---|---|
| EAN | 198122960316 |
| Alternative item number | 1920663 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Weight | 430g |
|---|
Additional specifications
| Detailfarbe | Schwarz |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Material | Kunststoff |
| Nachhaltigkeit | Nicht angegeben |
| Anzahl Batterien | 2 |
| Batterietyp | LR03 / AAA / Micro |
| Tastaturlayout | QWERTZ (CH) |
| Gewicht | 430g |
| Maus Features | Scrollrad |
| Reichweite | 10m |
| Schnittstelle | USB-A |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Keyboard Tasten | Rubberdome (halbmechanisch) |
| Tastatur Features | Spritzwassergeschützt, Hotkeys, Ziffernblock |
| Tastatur Typ | Business, Standard |
| Ziffernblock | Ja |
| Anzahl Batterien Tastatur | 2 |
| Batterietyp Maus | LR03 / AAA / Micro |
| Batterietyp Tastatur | LR03 / AAA / Micro |