Fellowes Workplace Wrist Rest Breyta 470 mm Marine Blue 1 piece
Picture 1 of 12 

Picture 2 of 12 

Picture 3 of 12 

Picture 4 of 12 

Picture 5 of 12 

Picture 6 of 12 

Picture 7 of 12 

Picture 8 of 12 

Picture 9 of 12 

Picture 10 of 12 

Picture 11 of 12 

Picture 12 of 12 

Patented Hex-Cushion support for more comfort; Integrated Microban protection prevents bacterial growth; Dust-repellent coating for a clean surface; 100% recyclable through the Fellowes take-back program; Ergonomic design with a height of 1.75 cm; Color: Navy blue
Basic specifications
| Article number | 886462 |
|---|---|
| EAN | 043859812356 |
| Alternative item number | 2028220 |
| Brand | Fellowes Workplace |
Dimensions
| Width | 6cm |
|---|---|
| Length | 47cm |
Additional specifications
| Gewicht mit Standfuss | 9.7kg |
|---|---|
| 3D-Technologie | Aktiv |
| Form | Rechteck |
| Smart-TV Version | Google TV |
| Länge | 320mm |
| Tuner-Signal | DVB-T2 (terrestrisch), DVB-C (Kabel), DVB-S2 (Satellit), DVB-T (terrestrisch) |
| Gewicht | 0.77kg |
| Höhe | 562mm |
| Breite | 1671mm |
| HDMI Anschlüsse | 4 |
| Tiefe inkl. Standfuss | 188.7mm |
| Weitere Anschlüsse | USB Typ-C |
| Leistungsaufnahme Betrieb | 304W |
| Tiefe mit Standfuss | 179mm |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Tiefe | 15.2cm |