Fellowes Workplace Wrist Rest Breyta 180 mm Navy Blue 1 Piece
Picture 1 of 16 

Picture 2 of 16 

Picture 3 of 16 

Picture 4 of 16 

Picture 5 of 16 

Picture 6 of 16 

Picture 7 of 16 

Picture 8 of 16 

Picture 9 of 16 

Picture 10 of 16 

Picture 11 of 16 

Picture 12 of 16 

Picture 13 of 16 

Picture 14 of 16 

Picture 15 of 16 

Picture 16 of 16 

Patented Hex-Cushion support for optimal comfort; Integrated Microban protection prevents bacterial growth; Dust-repellent coating for easy cleaning; Allows for an ergonomically correct wrist position; 100% recyclable through the Fellowes take-back program; Compact dimensions 6.0 x 18.0 x 1.75 cm
Basic specifications
| Article number | 886516 |
|---|---|
| EAN | 043859812288 |
| Alternative item number | 2028210 |
| Brand | Fellowes Workplace |
Dimensions
| Width | 6cm |
|---|---|
| Length | 18cm |
Additional specifications
| WLAN Standard | IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
|---|---|
| Integrierte Grafik | Ja |
| Farbe | Grau |
| Bildschirmdiagonale | 6.86cm |
| Set | Ja |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Grafikkarte Modell | Intel Arc Graphics |
| Höhe | 2.5mm |