Fellowes Workplace Vertical Mouse Breyta Plus+ Right-Handed, Small, Black
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Intuitive thumb buttons for quick web navigation; Ergonomic vertical design with a 60-degree angle for relief; 3-in-1 connectivity via Bluetooth, dongle, or cable; Precision laser and scroll wheel for accurate tracking; Adjustable resolution from 400 to 2400 dpi; Compact design ideal for right-handers
Basic specifications
| Article number | 886487 |
|---|---|
| EAN | 043859814114 |
| Alternative item number | 2028193 |
| Brand | Fellowes Workplace |
Dimensions
| Height | 6.8cm |
|---|---|
| Width | 7.5cm |
| Weight | 860g |
Additional specifications
| Originalprodukt | Nein |
|---|---|
| WLAN Geschwindigkeit Max. | kein WLANMbit/s |
| Anzahl PoE Ports | 1 |
| Material | Keine Angabe |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Höhe | 8.4, 51.4mm |