Fellowes Workplace Vertical Mouse Breyta Plus Right-Handed, Medium, Black
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

2-in-1 connectivity via Bluetooth or cable connection; Ergonomic vertical mouse with 60-degree angle for natural hand posture; Prevention of tension in hand and forearm; Precision laser for accurate tracking with up to 1600 dpi; Scroll wheel for smooth navigation in documents; Medium size specifically designed for right-handers
Basic specifications
| Article number | 886494 |
|---|---|
| EAN | 043859814107 |
| Alternative item number | 2028192 |
| Brand | Fellowes Workplace |
Dimensions
| Height | 7.5cm |
|---|---|
| Width | 8.3cm |
| Weight | 120g |
Additional specifications
| Ausrichtung Anschluss 1 (Quelle) | Gerade |
|---|---|
| Combo-Port Mic/Headphone | 1 |
| Min. Anzahl Spieler | 1 |
| Auflösung | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Speicher Anwendungsbereich | Server |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 31.5" |
| Taktfrequenz | 1.3GHz |
| PoE Budget | 41W |
| Slotblech Belegung | Triple Slot |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |
| Netzteil vorhanden | Nein |
| RJ-45 Anschlüsse | 5 |
| Gewicht | Schwarz |
| Altersempfehlung ab | 3 Jahren |
| Altersfreigabe ab | 7 Jahren |
| Breite | 21.4mm |
| Sensortyp | Laser |
| Farbe | Schwarz, Grau |
| Themenwelt | Kitchen Creations |
| Verbindungsart | Kabellos, Verkabelt |
| Spieldauer | 90min |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Card Reader | Kein |
| GPU Taktfrequenz Standard | 2570MHz |