Fellowes Workplace Vertical Mouse Breyta Plus+ Right-Handed, Large, Black
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Integrated Microban protection against bacteria; Ergonomic vertical design with 60-degree angle; 3-in-1 connectivity via Bluetooth, dongle, or cable; Thumb buttons for quick navigation; Precision laser with 400 to 2400 dpi; Optimized for right-handers to prevent tension
Basic specifications
| Article number | 886474 |
|---|---|
| EAN | 043859814138 |
| Alternative item number | 2028195 |
| Brand | Fellowes Workplace |
Dimensions
| Height | 7.9cm |
|---|---|
| Width | 9.2cm |
| Weight | 150g |
Additional specifications
| Anwender | Heimanwender |
|---|---|
| Speicherkapazität total | 4TB |
| Line-In | 1 |
| Tiefe | 50mm |