Fellowes Mousepad Breyta XL Blue/Navy Blue
Picture 1 of 14 

Picture 2 of 14 

Picture 3 of 14 

Picture 4 of 14 

Picture 5 of 14 

Picture 6 of 14 

Picture 7 of 14 

Picture 8 of 14 

Picture 9 of 14 

Picture 10 of 14 

Picture 11 of 14 

Picture 12 of 14 

Picture 13 of 14 

Picture 14 of 14 

Made from 83% recycled material; Durable and non-slip underside; With antibacterial Microban protection; Permanently fights bacteria; Suitable for optical and laser mice; Dimensions of 28 x 21 x 0.25 cm
Basic specifications
| Article number | 886466 |
|---|---|
| EAN | 043859808779 |
| Alternative item number | 2028184 |
| Brand | Fellowes |
Dimensions
| Height | 0.25cm |
|---|---|
| Width | 28cm |
Additional specifications
| Anzahl Batterien | 1 |
|---|---|
| Breite mit Standfuss | 1669mm |
| Form | Rechteck |
| Taktfrequenz | 2.1GHz |
| Max. gleichzeitige Displays | 4 |
| Slotblech Belegung | Dual Slot |
| USB-Anschlüsse | 1 x USB 3.0 (3.1 Gen. 1) Typ C, 3 x USB 3.0 (3.1 Gen. 1) Typ A, 4 x USB 2.0 Typ A |
| Material | Kunststoff |
| Gewicht | 150g |
| Breite | 60mm |
| HDMI Anschlüsse | 1 |
| Design | Flat |
| Farbe | Grün |
| Schnittstelle Grafikkarte | PCI Express 5.0 |
| Kühlungstyp | Aktiv (mit Lüfter) |
| Themenwelt | Kitchen Creations |
| Nvidia Reporting | Ja |
| Höhe Slot-Blech | Full-Height |
| Detailfarbe | Mehrfarbig |
| Produkttyp | Knete |
| Tiefe | 39mm |
| Sichtfenster | Ja |