Fellowes Mousepad Breyta XL Black
Picture 1 of 16 

Picture 2 of 16 

Picture 3 of 16 

Picture 4 of 16 

Picture 5 of 16 

Picture 6 of 16 

Picture 7 of 16 

Picture 8 of 16 

Picture 9 of 16 

Picture 10 of 16 

Picture 11 of 16 

Picture 12 of 16 

Picture 13 of 16 

Picture 14 of 16 

Picture 15 of 16 

Picture 16 of 16 

83% recycled material; Antibacterial Microban protection; Non-slip underside; Suitable for optical and laser mice; Robust quality; Dimensions 28 x 21 cm
Basic specifications
| Article number | 886461 |
|---|---|
| EAN | 043859808632 |
| Alternative item number | 2028182 |
| Brand | Fellowes |
Dimensions
| Height | 0.25cm |
|---|---|
| Width | 28cm |
Additional specifications
| Detailfarbe | Schwarz |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Breite | 280mm |
| Material | Kunststoff |
| Tiefe | 210mm |
| Höhe | 2.5mm |
| Form | Rechteck |
| Handgelenkauflage | Keine Angaben |
| Motive | Logo |
| Grösse | XL |