DICOTA Mouse Wireless COMFORT
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Simple plug & play installation without additional drivers; Ideal for the office or on the go; Precise laser tracking (1000 dpi); Wireless connection via USB nano receiver; Comfortable design, suitable for right and left-handed users
Basic specifications
| Article number | 873405 |
|---|---|
| EAN | 7640158668382 |
| Alternative item number | 1147953 |
| Brand | DICOTA |
Dimensions
| Height | 3.9cm |
|---|---|
| Width | 6.6cm |
| Weight | 100g |
Additional specifications
| Farbe | Mehrfarbig |
|---|---|
| Energieeffizienzklasse | D |
| Farbraum | DCI-P3 |
| Materialeigenschaften | Laminiert |
| HDMI Schnittstellen | 1x HDMI |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Reaktionszeit Nativ | 4ms |
| Kontrastverhältnis Nativ | 1000: 1 |
| Reichweite | 10m |