Delock Mouse Pad Glitter Black
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

Width: 300 mm, Height: 3 mm, Depth: 245 mm; Wrist rest: No; Rubberized underside; With glitter effect; Color: Black; Flexible soft mouse pad
Basic specifications
| Article number | 875818 |
|---|---|
| EAN | 4043619121120 |
| Alternative item number | 1662593 |
| Brand | Delock |
Dimensions
| Height | 0.3cm |
|---|---|
| Width | 30cm |
Additional specifications
| Detailfarbe | Schwarz |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Breite | 300mm |
| Material | Gummi |
| Tiefe | 245mm |
| Höhe | 3mm |
| Form | Eckig |
| Handgelenkauflage | Nein |