Dell Mouse Pro 7 MS726 6000 dpi Bluetooth
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Operating side: Universal; Connection type: Wireless, Interface: Bluetooth/USB-A; Mouse type: Business; Special features: Side additional buttons, Scroll wheel; Long range of up to 10 m; Operates with one AA battery
Basic specifications
| Article number | 890660 |
|---|---|
| EAN | 5397321025092 |
| Alternative item number | 2091731 |
| Brand | Dell |
Dimensions
| Height | 3.94cm |
|---|---|
| Width | 6.24cm |
| Weight | 73g |
Additional specifications
| Anzahl Batterien | 1 |
|---|---|
| Bedienungsseite | Universal |
| USB-C Ladeanschluss | Nein |
| Material | Recycling-Kunststoff |
| Batterietyp | LR6 / AA / Mignon |
| Netzteil vorhanden | Nein |
| Gewicht | 73g |
| Höhe | 39.4mm |
| Reichweite | 10m |
| Breite | 62.4mm |
| Farbe | Schwarz |
| Sensortyp | Optisch |
| Schnittstelle | Bluetooth, USB-A |
| Maus-Typ | Business |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Maus Features | Seitliche Zusatztasten, Scrollrad |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Frequenzband | 2.4GHz |
| Tiefe | 115.6mm |