Dell Keyboard-Mouse Set Pro 7 Slim KM726 RF Bluetooth QWERTZ CH
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

Mouse features: Side additional buttons, scroll wheel; Keyboard layout: QWERTZ (CH); Key type: Chiclet (notebook); Connection type: Wireless; Hardware interface(s): Bluetooth/USB-A; Keyboard features: Hotkeys
Basic specifications
| Article number | 890676 |
|---|---|
| EAN | 5397321024934 |
| Alternative item number | 2091728 |
| Brand | Dell |
Dimensions
| Height | 2.087cm |
|---|---|
| Width | 42.967cm |
| Weight | 570g |
Additional specifications
| Prozessortyp | MediaTek Dimensity 9400 |
|---|---|
| Farbe | Weiss |
| Bildwiederholfrequenz | 255Hz |