Dell Keyboard-Mouse Set KM7120W Multi-Device Wireless FR-Layout
Picture 1 of 9 

Picture 2 of 9 

Picture 3 of 9 

Picture 4 of 9 

Picture 5 of 9 

Picture 6 of 9 

Picture 7 of 9 

Picture 8 of 9 

Picture 9 of 9 

Battery operated (2x AA for keyboard, 1x AA for mouse); Keyboard: FR layout, scissor keys with chiclet keycaps, multimedia keys, programmable F-keys, separate numeric keypad, 128-bit AES encryption, adjustable tilt angle; Simultaneous connection with up to 3 devices (1x via USB, 2x via Bluetooth) and switch at the touch of a button; Mouse: optical sensor (1600 dpi), scroll wheel with tilt, programmable thumb buttons; Wireless connection up to 10 m via Bluetooth or USB receiver; Compatible with Windows, Chrome OS, Android, and Mac
Basic specifications
| Article number | 876854 |
|---|---|
| EAN | 5397184289389 |
| Alternative item number | 1184641 |
| Brand | Dell |
Dimensions
| Weight | 510g |
|---|
Additional specifications
| Bildwiederholfrequenz | 75Hz |
|---|---|
| VESA Norm | 100x100 mm |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Höhe | 569.7mm |
| Tiefe | 75mm |