HP ProBook 440 G11 9X2H0ES
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Integrated Wi-Fi 6E standard, Bluetooth 5.3, and Gigabit Ethernet; Intel Core Ultra 5 125U processor with 12 cores and integrated NPU; 16 GB DDR5-5600 RAM; 512 GB NVMe SSD; 14-inch matte WUXGA display (1920 x 1200 pixels) with 300 cd/m² brightness; Comprehensive connectivity options with HDMI, 3.5 mm jack, 2x USB-A 3.0, and 2x USB-C 3.2 Gen 2 x 2
Basic specifications
| Article number | 889345 |
|---|---|
| EAN | 198415092892 |
| Alternative item number | 1731712 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 1.7cm |
|---|---|
| Width | 31.86cm |
Additional specifications
| Arbeitsspeicher Bauform | SO-DIMM |
|---|---|
| Prozessortyp | Apple M4 Pro |
| Combo-Port Mic/Headphone | 1 |
| Eingebaute Lautsprecher | Ja |
| Auflösung | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Nachhaltigkeit | Nicht angegeben |
| Verbindungsmöglichkeiten | 6.3 mm Klinke, 3.5 mm Klinke, 4.4 mm Klinke |
| Gewicht | 1.71kg |
| Tiefe | 250mm |