HP EliteBook Ultra G1i Next Gen AI PC B69BVET
Picture 1 of 8 

Picture 2 of 8 

Picture 3 of 8 

Picture 4 of 8 

Picture 5 of 8 

Picture 6 of 8 

Picture 7 of 8 

Picture 8 of 8 

Glossy 14" 2.8K touch display (2880 x 1800 pixels) with high brightness (400 cd/m²) and 120Hz refresh rate; Windows 11 Pro (pre-installed); 16 GB LPDDR5X-8533 RAM and 512 GB SSD with PCIe/NVMe connection; 802.11be WLAN, Bluetooth 5.4, 3x Thunderbolt 4 (USB4 Type-C, 40 Gbps, Power Delivery, DisplayPort 1.4), 1x USB 3.1 (Type-A), IR webcam; Security: facial recognition, HP Wolf Security, TPM 2.0, password manager, and more; Intel Core Ultra 7 256V 8-core processor with up to 4.80 GHz
Basic specifications
| Article number | 889102 |
|---|---|
| EAN | 198990536132 |
| Alternative item number | 1846505 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 0.91cm |
|---|---|
| Width | 31.37cm |
| Weight | 1195g |
Additional specifications
| Touchscreen | Nein |
|---|---|
| Auflösung | 3024 x 1964 |