Vistaport battery for DELL Latitude E6220/E6230/E6320
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Capacity of 5600 mAh / 62 Wh; Battery type: Lithium-Ion (Li-Ion); 6 cells
Basic specifications
| Article number | 871022 |
|---|---|
| EAN | 7640127764046 |
| Alternative item number | 304442 |
| Brand | Vistaport |
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 335, 395, 415, 430× |
|---|---|
| Kabellänge | 15m |
| Originalprodukt | Nein |
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| Bewusst Einkaufen | Ja |
| Steckereigenschaften | Winkelstecker, Montiert |
| Leiterquerschnitt | 1mm² |
| Tinte Füllmenge | 13, 8.5ml |
| Rainbow Kit | Nein |
| Tiefe | 85mm |