Trust Notebook Cooler GXT 1126 Aura 17.3"
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Suitable for all laptops up to 17.3 inches; Metal mesh top for optimal airflow; Large 200 mm fan for cooling; Improved ergonomics through height adjustment - angle adjustable in 4 steps; RGB lighting with 5 different color modes (neon, rainbow, breathing, constant light, flickering, off)
Basic specifications
| Article number | 868849 |
|---|---|
| EAN | 8713439241921 |
| Alternative item number | 1681523 |
| Brand | Trust |
Dimensions
| Height | 2.6cm |
|---|---|
| Width | 42.1cm |
Additional specifications
| Breite | 421mm |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Beleuchtung | Ja |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 17.3" |
| Lüfterdimension | 200 mm |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Höhenverstellbar | Ja |
| Anzahl Lüfter | 1 |
| Tiefe | 312mm |
| Höhe | 26mm |