Targus Power Supply USB-C 65W PD Charger
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

USB-C Power Delivery enables charging of USB-C devices with up to 65 W; Cable ties for organization and easy storage; Built-in power protection; Charger compatible with USB-C laptops and tablets
Basic specifications
| Article number | 868575 |
|---|---|
| EAN | 5051794030730 |
| Alternative item number | 1441925 |
| Brand | Targus |
Dimensions
| Height | 14cm |
|---|---|
| Width | 15.7cm |
| Weight | 410g |
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 0× |
|---|---|
| Originalprodukt | Ja |
| Halogenfrei | Nein |
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| WLAN Geschwindigkeit 2.4GHz | 576Mbit/s |
| Anzahl Leiter | 5 |
| Kompatible Hersteller | Lenovo |
| Toner/Tinte Farbe | Magenta, Yellow, Black, Cyan |
| Kapazität Wattstunden | 86Wh |
| Rainbow Kit | Nein |