Samsonite Notebook Backpack Litepoint XS 14.1"
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Suitable for hand luggage (40 x 25 x 20 cm); Integrated garment compartment with cross packing straps; Padded compartment for 14.1" laptop and 10.5" tablet; Practical bottle holder and mesh pockets; Smart sleeve for attaching to trolleys; Reflective logo for better visibility
Basic specifications
| Article number | 868763 |
|---|---|
| EAN | 5400520354532 |
| Alternative item number | 2025761 |
| Brand | Samsonite |
Dimensions
| Height | 40cm |
|---|---|
| Width | 25cm |
| Weight | 700g |
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 23000× |
|---|---|
| Weitere Anschlüsse | WLAN/WIFI, USB 3.0, HDMI, USB Typ-C, USB 2.0 |
| Originalprodukt | Ja |
| Farbe | Silber |
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| Toner/Tinte Farbe | Magenta, Yellow, Black, Cyan |
| Bluetooth-Version | 5.0 |
| TinteTonerFinderDevices | Canon~~~Imageprograf IPF Pro 2000, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 4000, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 4000 S, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 6000, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 6000 S, Canon~~~IPF Pro 2000, Canon~~~IPF Pro 4000, Canon~~~IPF Pro 4000 S, Canon~~~IPF Pro 6000, Canon~~~IPF Pro 6000 S, Canon~~~IPF Pro 6100, Canon~~~IPF Pro 4100, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 4100, Canon~~~IPF Pro 4100 S, Canon~~~IPF Pro 2100, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 6100 S, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 2100, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 4100 S, Canon~~~Imageprograf IPF Pro 6100, Canon~~~IPF Pro 6100 S |
| Rainbow Kit | Nein |
| Mikrofonanschlüsse | 1 |