onit Notebook Sleeve Pro 13.3"-14.1" Black
Picture 1 of 12 

Picture 2 of 12 

Picture 3 of 12 

Picture 4 of 12 

Picture 5 of 12 

Picture 6 of 12 

Picture 7 of 12 

Picture 8 of 12 

Picture 9 of 12 

Picture 10 of 12 

Picture 11 of 12 

Picture 12 of 12 

Fits like a second skin to the notebook; Reliably protects against dust and scratches; Main compartment with L-shaped zipper for access from two sides; Divided exterior pocket with zipper for accessories; Made from robust, elastic neoprene
Basic specifications
| Article number | 870008 |
|---|---|
| EAN | 7613081128308 |
| Alternative item number | 1735448 |
| Brand | onit |
Dimensions
| Height | 28cm |
|---|---|
| Width | 37cm |
| Weight | 200g |
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 370, 515× |
|---|---|
| Originalprodukt | Nein |
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| WLAN Geschwindigkeit 5GHz | 2402Mbit/s |
| Leistungsaufnahme Standby | 0.3W |
| Toner/Tinte Farbe | Cyan |
| Überhitzungsschutz | Ja |
| Funktionsleuchte | Nein |
| Verbindungsmöglichkeiten | Kabelgebunden |
| Rainbow Kit | Nein |