LMP Battery MacBook Pro 15" A1417
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Capacity of 8670 mAh / 86 Wh; Battery type: Lithium Polymer (LiPo); 6 cells; Includes solvent/spatula for removing adhesive from the original battery
Basic specifications
| Article number | 872897 |
|---|---|
| EAN | 7640113432706 |
| Alternative item number | 472850 |
| Brand | LMP |
Dimensions
| Height | 0.95cm |
|---|---|
| Width | 13.68cm |
| Weight | 344g |
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 12000× |
|---|---|
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| TinteTonerFinderDevices | Epson~~~Stylus D 78, Epson~~~Stylus DX 4050, Epson~~~Stylus DX 5050, Epson~~~Stylus DX 6050, Epson~~~Stylus DX 7000 F, Epson~~~Stylus DX 4000, Epson~~~Stylus DX 6000, Epson~~~Stylus DX 5000, Epson~~~Stylus DX 7000, Epson~~~Stylus D 92, Epson~~~Stylus DX 6050 EN, Epson~~~Stylus DX 4400, Epson~~~Stylus DX 7400, Epson~~~Stylus D 120, Epson~~~Stylus D 120 Network, Epson~~~Stylus DX 4450, Epson~~~Stylus DX 8400, Epson~~~Stylus DX 9400 F, Epson~~~Stylus DX 8000, Epson~~~Stylus DX 9400 F Wifi, Epson~~~Stylus SX 200, Epson~~~Stylus SX 400, Epson~~~Stylus S 20, Epson~~~Stylus Office BX 300 F, Epson~~~Stylus Office BX 600 FW, Epson~~~Stylus Office B 40 W, Epson~~~Stylus Office SX 600 FW, Epson~~~Stylus SX 100, Epson~~~Stylus SX 405, Epson~~~Stylus SX 405 Wifi, Epson~~~Stylus SX 105, Epson~~~Stylus SX 205, Epson~~~Stylus DX 7450, Epson~~~Stylus DX 8450, Epson~~~Stylus SX 600 FW, Epson~~~Stylus B 40 W, Epson~~~Stylus SX 110, Epson~~~Stylus Office BX 310 FN, Epson~~~Stylus SX 210, Epson~~~Stylus SX 410, Epson~~~Stylus S 21, Epson~~~Stylus SX 610 FW, Epson~~~Stylus Office BX 610 FW, Epson~~~Stylus SX 215, Epson~~~Stylus SX 415, Epson~~~Stylus SX 115, Epson~~~Stylus Office BX 510, Epson~~~Stylus SX 218, Epson~~~Stylus SX 615, Epson~~~Stylus Office BX 510 W, Epson~~~Stylus D 120 NETWORK EDITION, Epson~~~Stylus SX 400 WIFI, Epson~~~Stylus SX 510 W, Epson~~~Stylus SX 515 W, Epson~~~Stylus SX 515 |
| Rainbow Kit | Nein |
| Bildschirmhelligkeit | 300cd/m² |