Lenovo Docking Station USB-C Slim Travel Dock
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Compatible manufacturer: Lenovo; Charging function: Yes; Connection: USB-C
Basic specifications
| Article number | 869575 |
|---|---|
| EAN | 195892095453 |
| Alternative item number | 1836613 |
| Brand | Lenovo |
Dimensions
| Height | 1.08cm |
|---|---|
| Weight | 108g |
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 20000× |
|---|---|
| Originalprodukt | Nein |
| Folien Effekt | Blickschutz von allen 4 Seiten |
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| Anzahl Leiter | 2 |
| Toner/Tinte Farbe | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Material | Neopren |
| TinteTonerFinderDevices | Epson~~~Expression Premium XP-600, Epson~~~Expression Premium XP-605, Epson~~~Expression Premium XP-700, Epson~~~Expression Premium XP-800, Epson~~~Expression Premium XP-510, Epson~~~Expression Premium XP-610, Epson~~~Expression Premium XP-615, Epson~~~Expression Premium XP-710, Epson~~~Expression Premium XP-810, Epson~~~Expression Premium XP-620, Epson~~~Expression Premium XP-820, Epson~~~Expression Premium XP-720, Epson~~~Expression Premium XP-625, Epson~~~Expression Premium XP-520 |
| Tinte Füllmenge | 12.2, 14.3ml |
| Taschenart | Notebooktasche |