ICY BOX Docking Station IB-DK8801-TB4
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Power supply via external power adapter; Security: 1x Kensington security slot, 1x Kensington Nano security slot; Supports USB-C Power Delivery up to 96 W; Data ports: 2x Thunderbolt 4 Type-C, 4x USB 3.1 Type-A, 1x USB 3.0 Type-C, 1x RJ45 (2.5 Gigabit Ethernet); Video/Audio ports: 1x HDMI, 1x 3.5 mm combo jack; Card reader for SD cards
Basic specifications
| Article number | 871293 |
|---|---|
| EAN | 4250078172710 |
| Alternative item number | 1468784 |
| Brand | RAIDSONIC |
Dimensions
| Height | 3.1cm |
|---|---|
| Width | 7.5cm |
| Weight | 435g |
Additional specifications
| Breite | 223mm |
|---|---|
| Druckleistung Seiten | 0× |
| Originalprodukt | Ja |
| Halogenfrei | Nein |
| Toner/Tinte Farbe | Black |
| Kabeltyp | Anschlusskabel |
| Leiterquerschnitt | 1mm² |
| TinteTonerFinderDevices | Samsung~~~Proxpress C 3060, Samsung~~~Proxpress C 3060 ND, Samsung~~~Proxpress C 3010, Samsung~~~Proxpress C 3010 ND |
| Rainbow Kit | Ja |