HP Notebook Sleeve Reversible Protective 14" Black/White
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Two color patterns in one; Made from durable neoprene; For notebooks with a screen size up to 14 inches; Slim profile, fits easily into bags or backpacks; Reliable protection against bumps and scratches
Basic specifications
| Article number | 870545 |
|---|---|
| EAN | 195161359484 |
| Alternative item number | 1209260 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 37cm |
|---|---|
| Width | 27cm |
| Weight | 160g |
Additional specifications
| Breite | 270mm |
|---|---|
| Farbe | Schwarz, Weiss |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 14" |
| Tragemöglichkeit | Ohne Tragevorrichtung |
| Material | Neopren |
| Detailfarbe | Schwarz, Weiss |
| Gewicht | 160g |
| Tiefe | 10mm |
| Höhe | 370mm |