HP Notebook Bag Renew Business 3E5F9AA 14.1"
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

Adjustable, detachable shoulder strap with padding; Main compartment with lockable zippers; Wallet/passport compartment with RFID shielding; Supports opening for trolley handle; Clear division with slots and zippered pockets for small items; Suitable for screen sizes up to 14.1"
Basic specifications
| Article number | 870879 |
|---|---|
| EAN | 195908323020 |
| Alternative item number | 1320133 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 27cm |
|---|---|
| Width | 38cm |
| Weight | 490g |
Additional specifications
| Breite | 380mm |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 14.1" |
| Tragemöglichkeit | Schulterträger, Tragegriff |
| Material | Polyester |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Trolley-Band | Ja |
| Gewicht | 0.49kg |
| Taschenart | Notebooktasche |
| Höhe | 270mm |
| Zusatzfächer | Ja |
| Tiefe | 52mm |