DICOTA Privacy Filter 4-way side-mounted Universal 15.6" / 16:9
Picture 1 of 1 

Features: Scratch-resistant; Suitable for a screen diagonal of 15.6"; Limits the viewing angle to ±30°; Reduces blue light by 43%; Works with touchscreen; Colors remain true to life
Basic specifications
| Article number | 868693 |
|---|---|
| EAN | 7640494877097 |
| Alternative item number | 1890748 |
| Brand | DICOTA |
Dimensions
| Height | 19.4cm |
|---|---|
| Width | 34.5cm |
Additional specifications
| Breite | 345mm |
|---|---|
| Folien Effekt | Kratzfest |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 15.6" |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Höhe | 194mm |