DICOTA Privacy Filter 4-Way side-mounted EliteBook 13.3"
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

For the HP EliteBook X360 1030 G2; Attachment with silicone strips or slide mounts on the screen frame; High scratch resistance; Quickly attached and removed at any time: ideal for situational use; No restriction of touch capability; Protects against prying eyes from the right, left, above, and below
Basic specifications
| Article number | 868896 |
|---|---|
| EAN | 7640186410007 |
| Alternative item number | 863383 |
| Brand | DICOTA |
Dimensions
| Height | 20.825cm |
|---|---|
| Width | 31.3cm |
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 20000× |
|---|---|
| Originalprodukt | Nein |
| Verpackungseinheit | 6Stück |
| Toner/Tinte Farbe | Cyan |
| Rainbow Kit | Nein |
| Gewicht | 250g |
| Steckertyp Ausgang | T13 |
| Harmonisierte Leitungsbezeichnung | H05VV-F 3G 0.75mm2 |
| Zusatzfächer | Dokumentenfach |
| Höhe | 201mm |