DICOTA Privacy Filter 2-way MS Surf. Pro 4/5/6/7 12.3''
Picture 1 of 1 

Features: Magnetic, Scratch-resistant, Reflection reduction, Anti-glare, Privacy protection from 2 sides, Oleophobic; Suitable for a screen diagonal of 12.3"; Limits the viewing angle to ±30°; Colors remain true to the original; Works with touchscreen monitors; Reduces blue light by 43%
Basic specifications
| Article number | 869528 |
|---|---|
| EAN | 7640494876427 |
| Alternative item number | 1854564 |
| Brand | DICOTA |
Dimensions
| Width | 31.8cm |
|---|
Additional specifications
| Breite | 318mm |
|---|---|
| Folien Effekt | Magnetisch, Kratzfest, Reflexionsreduktion, Entspiegelt, Blickschutz von 2 Seiten, Fettabweisend |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 12.3" |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 3:2 |