Dell Notebook Sleeve Ecoloop Pro Sleeve 14"
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Carrying option: Shoulder strap, handle, attachable to trolley; Water-repellent textile exterior material; Detail color: Black
Basic specifications
| Article number | 871717 |
|---|---|
| EAN | 5397184635599 |
| Alternative item number | 1354121 |
| Brand | Dell |
Dimensions
| Height | 24.384cm |
|---|---|
| Width | 34.29cm |
| Weight | 370g |
Additional specifications
| Breite | 342.9mm |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 14" |
| Kompatible Hersteller | DELL Technologies |
| Nachhaltigkeit | Nicht angegeben |
| Tragemöglichkeit | Schulterriemen, Handgriff, auf Trolley aufsteckbar |
| Material | Kunststoff |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Gewicht | 370g |
| Tiefe | 30.48mm |
| Höhe | 243.84mm |